Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Krośnice. Straż zastała puste auto leżące na boku


fot. ilustracyjne


Wczoraj wieczorek około godziny 22:14 doszło do zdarzenia drogowego w Krośnicach (gm. Stupsk). Gdy na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy zastali jedynie leżący na boku samochód Renault Scenic. Pojazd wypadł z drogi, uderzył w drzewo i przekoziołkował. W środku pojazdu nie było pasażerów. Strażacy przeszukali również okoliczny teren, ale bezskutecznie. Zabezpieczyli więc jedynie miejsce zdarzenia i odłączyli akumulator w pojeździe. Okoliczności zdarzenia ustala Policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x