Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wyjątkowy Dzień Kobiet w Powiatowym Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnym


Powiatowe Centrum Opiekuńczo – Mieszkalne to nowa, funkcjonująca od stycznia tego roku placówka, mająca już jednak dużą grupę podopiecznych. To właśnie dla nich z okazji Dnia Kobiet zaproszono do placówki dwójkę wyjątkowych gości – Henryka Kacprzaka i Helenę Grącką z Klubu Seniora „Pogodny Uśmiech”. Wspólnie spędzony czas upłynął na słuchaniu olimpijskich opowieści Henryka Kacprzaka i wierszy napisanych przez Helenę Grącką i recytowanych przez autorkę. Było to spotkanie pełne emocji, wzruszeń a nawet łez, a pomimo tego pełne radości. W podziękowaniu za wspólnie spędzony czas goście otrzymali wykonane własnoręcznie przez gospodarzy upominki.


 red.

fot. HG

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Obserwator
Obserwator
8 miesięcy temu

Pani Grącka, samozwańcza ośmiana”poetka” katuje słuchaczy swoimi prostymi rymami krakowsko – częstochowskimi i pompatycznymi treściami pseudopatriotycznymi.

Pan Kacprzak oczekuje z nią oklasków katując we dwoje swoimi komicznymi postaciami.
Nie katujcie niepełnosprawnych, dajcie im odetchnąć, proszę…

Helena Grącka
Helena Grącka
8 miesięcy temu

Każdy etap życiowy przynosi nam nowe wyzwania i nowe wymagania. Wszystko robię aby zasłużyć na dobrą ocenę uczciwych krytyków.Doceniam piękno dnia codziennego Widzę w ludziach wiele wartości…Staram się po przez pisanie wierszy, aby świat był lepszy, aby ktoś stał się lepszym… Dzięki temu, że my ludzie Tacy jak Pan Kamilu istnieliśmy na tym świecie. Całym sercem dziękuję za wieloletnią społeczną pracę. Pozdrawiam.

Z bliska
Z bliska
8 miesięcy temu
Reply to  Helena Grącka

Dziwny ten wpis, pisze pani w czasie przeszłym , CZYZBYSCIE już nie istnieli???,

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu
Reply to  Z bliska

Przed nami jest jeszcze dużo do zrobienia! Najważniejsze, że podążamy z Panem Kamilem w dobrym kierunku… Pozdrawiam.

Polonistka
Polonistka
8 miesięcy temu
Reply to  Helena Grącka

Szanowna Pani Heleno ! To bardzo dobrze że stara się Pani sklecać rymy ale proszę mi uwierzyć, wykształconej polonistce po uniwersytecie, że to nie jest poezja. To jest takie właśnie wierszoklecenie, rymy częstochowskie czy po prostu grafomania. Niech Pani pisze, skoro ma Pani taką potrzebę ale niech Pani nie daje się obwozić po powiecie Panu Henrykowi jako poetka, Wprowadzacie w błąd niewyrobionych słuchaczy. Jeśli macie Państwo potrzebę czytać innym na głos poezję to sięgnijcie po naszą klasykę. Jest z czego wybierać. Dwie nagrody Nobla dla Polaków to były nagrody dla poetów. Sklecać te rymy dalej ale czytać tylko wnukom na dobranoc.

Sąsiadka
Sąsiadka
8 miesięcy temu

Mąż jak nic dumny z Pani Ani.

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
8 miesięcy temu

Miło jest widzieć społeczne zaangażowanie Pani Heleny Grąckiej.
Gorąco pozdrawiam

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu

Chyba nie tylko tej pani… jeśli już…

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Henryk Kacprzak- Bardzo dziękuję Kierownictwu Centrum Opiekuńczo- Mieszkalnym w Mławie Pani Ani i Agnieszce , za Zaproszenie nas ; Koleżanki Helenki i mnie w tak uroczysty Dzień Kobiet ,do Wspaniałych Podopiecznych ,Którym mogliśmy ofiarować cząstkę swojego Serca- Refleksyjne Wiersze Wspomnienia , Utwory Muzyczne . Spotkanie to , na Zawsze Pozostanie w Mojej Pamięci i SERCU . POZDRAWIAM.

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Dołączam się do pięknego podzkowania. Jestem bardzo zaszczycona, że mogłam podzielić się swoją twórczością i spędzić ten wyjatkowy dzień razem z Wami. Całym sercem pozdrawiam. ❤

z bliska
z bliska
8 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Panie HENRYKU !!–CZY NIE CZAS ZACZĄĆ WNUKI BAWIĆ ??? bo te Pańskie opowiadania o tej olimpidzie w MOSKWIE I TE MEDALE PORTRETY–TO NA PRAWDĘ STAJĄ SIĘ SMIESZNE —nie dosyć że podzielił Pan MLAWSKICH SENIORÓW– I TO PRZY TEJ OKAZJI CHODZI PAN I BAJKI OPOWIADA —a jeśli już Pan coś pisze pod nickiem Anonimowo –to niech Pan nie przedstawia się z nazwiska , bo to ni przypiął ni przyłatał 11

Anonimowo
Anonimowo
8 miesięcy temu
Reply to  z bliska

Dla ciebie wieczny malkontencie, to na pewno czas wnuki, a nawet prawnuki bawić, chyba masz więcej wiosen od Pana Henryka. Siedzisz przy tym telefonie czy też laptopie i tłuczesz te swoje nic nie warte komentarze na każdy możliwy temat.
Weź się człowieku w końcu ogarnij, jedź do swoich prawnuków, może dzięki nim staniesz się lepszym człowiekiem, No chyba że rodzina też już ma dość takiego zgorzkniałego dziadka, co?
Ponadto chyba i całkiem już oślepłeś, bo Pan Kacprzek się na początku każdego komentarza przedstawia, i dodatkowo nie bruździ jak Bruździak.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x