Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„Pomagacze” też odczuwają lęk i stres. ZOW organizuje grupę wsparcia dla pomagających uchodźcom wojennym z Ukrainy


Zespół Ośrodków Wsparcia w Mławie organizuje grupę wsparcia dla osób pomagających uchodźcom wojennym z Ukrainy. Grupa składa się z osób połączonych wspólnym problemem i chęcią poradzenia sobie z nim. W dobie kryzysu uchodźczego naturalnym jest, że również „pomagacze” mogą czuć lęk, napięcie i nasilony stres w związku z sytuacją. Celem grupy wsparcia będzie dzielenie się wsparciem emocjonalnym, budowanie siły i nadziei, zwalczanie bezradności wobec problemu oraz wymiana doświadczeń i użytecznych informacji. Należy pamiętać, że pomagając innym trzeba również zadbać  o siebie, dlatego w ramach grupy wsparcia oferujemy spotkanie warsztatowe, które będzie mieć na celu poznanie praktycznych sposobów na zwiększenie efektywności radzenia sobie z trudnymi w doświadczaniu emocjami, w tym technik relaksacyjnych.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Zachęcamy osoby dorosłe z powiatu mławskiego do skorzystania z tej formy pomocy i udziału w grupie wsparcia. Pomoc ta świadczona będzie nieodpłatnie. Zgłoszenia pod numerem telefonu: 23 654 52 29. Spotkania planujemy rozpocząć po zgłoszeniu się min. 15 uczestników. O miejscu i dacie pierwszego spotkania uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie po zebraniu się grupy chętnych.

źródło: ZOW Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
BLM
BLM
1 rok temu

Dobry pomysł.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x