Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

„To ja kobieta”. Nowa wystawa  w Galerii 13


Galeria „13” mająca swoją siedzibę w Centrum Medycznym w Mławie przy. ul Żwirki 26 zaprasza na wernisaż wystawy Dariusza Tadrzyńskiego  pt.„To ja, kobieta”, który odbędzie się w piątek 11 marca 2022r. o godz. 1800.


Autor wystawy prezentuje ponad 50 fotogramów o różnych wielkościach i wydrukach w różnych kolorach przedstawiające kobiety w pewnych sytuacjach artystycznych – śpiewające, tańczące, grające na instrumentach oraz biorących udział w rekonstrukcjach historycznych. Wszystkie prace pełne są ekspresji i godne dokładnego obejrzenia.

Dariusz Tadrzyński–urodzony w 1968r., mławianin, absolwent Technikum Budowlanego w Mławie, Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie. Fotograf, poeta, rekonstruktor i społecznik. Aktywny członek Związku Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej, Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława. Jego prace fotograficzne i poezja były prezentowane w całej Polsce na indywidualnych i zbiorowych wystawach, w wydawnictwach, almanachach, kalendarzach i portalach internetowych. Interesuje się także literaturą, historią, muzyką i psychologią. Laureat oznaczeń „Pro Patia”. Zasłużony dla miasta Mława oraz odznaczony oznaką „Bitwa pod Mławą”. W 2020r. nominowany do tytułu  „Mławianin roku 2019” z ramienia ZTZZ.

Bogaty program spotkania przewiduje m. in. przedstawienie sylwetki i dokonań artysty. On zaś opowie o swojej kobiecej wystawie. Nie zabraknie także ciepłej, romantycznej muzyki i poezji. Dla wszystkich pań uczestniczących w wernisażu przewidziane są niespodzianki i konkursy, zaś na koniec będzie można skosztować słodkich wypieków i wypić lamkę szampana.

Wystawę można oglądać do 5 kwietnia br. w godzinach otwarcia przechodni.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Maria T
Jan Maria T
8 miesięcy temu

Super zdjęcia na pewno. Super pozytywny człowiek

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x