Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niezwykły Dzień Kobiet w gminie Stupsk


Z okazji Dnia Kobiet 6 marca na sali bankietowej w Zdrojach odbyło się uroczyste spotkanie adresowane przede wszystkim do płci pięknej, mieszkającej w gminie Stupsk.


Przybyłych gości przywitał wójt Jacek Świderski, składając jednocześnie Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet oraz wręczając każdej kobiecie symbolicznego tulipana.

Przy ciastku, kawie i lampce wina czas umilała gościom część artystyczna, która rozpoczęła się od występów wokalnych Leny Rogowskiej, Dąbkowiaków oraz Zespołu Muzycznego KREDO. Wszystkich gości zachwyciła Maja Szczepańska, która zaprezentowała swoje umiejętności gry na akordeonie. Iście magiczną atmosferę wśród uczestników wprowadził iluzjonista – Maciej Piskorz, a prawdziwym hitem spotkania okazały się pokazy taneczne uczniów szkoły tańca START Płońsk, którzy za swój występ otrzymali owacje na stojąco. Spotkanie zakończyło się wspólnym biesiadowaniem z Agnieszką Sobiesiak.

źródło i fot. Gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Odd
Odd
2 lata temu

tak na siłę zrobione widać po minach

Michal
Michal
2 lata temu

A przepraszam, gdzie są maseczki ? Gdzie zasada DDM? Świat walczył 2 lata z swirusem, widać Putin potrzebował tylko jednego ruchu.

Adam
Adam
2 lata temu
Reply to  Michal

Chyba już dosyć tych kłamstw i manipulacji z sezonowym wirusem.I wcale nie takim groźnym jak tv pokazywała i straszyła.Wojna jest straszna.Ale trzeba też trochę się zrelaksować i przebywać z ludźmi.

Marek
Marek
2 lata temu

Ludzie się mobilizują, pomagają uchodźcom, a Stupsku inne priorytety. Źle się na to patrzy.

Alka
Alka
2 lata temu
Reply to  Marek

A Ty, jak Mareczku jak pomagasz? I komu pomagasz? Pewnie nie wiesz, że była na tym spotkaniu prowadzona akcja charytatywna? Najważniejsze, że Ty się czujesz spełniony. Niech Ci Mareczku za dobre serce Bóg błogosławi.

Sss.
Sss.
2 lata temu
Reply to  Marek

Nie tylko w Stupsku,w gminie Wiśniewo też byla impreza na Dzień Kobiet.

Gerard
Gerard
2 lata temu

trąci komuną. Goździk, pończochy i pokwitowanie własnoręcznym podpisem, że się odebrało bo panu magazynierowi musi się zgadzać.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x