Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Innowacyjna stacja transformatorowa na Podmiejskiej. Będzie spotkanie informacyjne


fot. ilustracyjne


ENERGA-OPERATOR SA wraz z firmą Enspirion, Instytutem Energetyki oraz innymi europejskimi partnerami zapraszają do udziału w dwóch projektach badawczo-rozwojowych, realizowanych w Mławie przy ul. Podmiejskiej.

W Mławie, na osiedlu przy ul. Podmiejskiej, ENERGA-OPERATOR SA otwiera obszar demonstracyjny, na którym, w ramach prowadzonych badań zamontowana zostanie innowacyjna stacja transformatorowa oraz niezbędna automatyka. Dzięki tym rozwiązaniom poprawią się warunki produkcji energii z mikroinstalacji, a ich właściciele dodatkowo uzyskają możliwość sprzedaży usługi redukcji zużycia energii za pośrednictwem dedykowanej, internetowej platformy zakupowej.

W związku z realizacją innowacyjnych projektów na terenie Mławy, 21 marca o godzinie 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Mławie (ul. Stary Rynek 13), odbędzie się spotkanie dla mieszkańców domów przy ul. Podmiejskiej zainteresowanych udziałem w planowanym przedsięwzięciu. 

źródło: Energa, UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
srs
srs
2 lata temu

Obszar podmiejskiej to strefa 51 , same kosmiczne i dziwne projekty . Bloki z szambem , domki jak kurniki tylko dla ludzi i wiele tajnych projektów.

Gerard
Gerard
2 lata temu

Czy nie można wybudować tej stacji transformatorowej pobudować gdzieś dalej na obrzeżach miasta. Przecież coś takiego szpeci i zabiera dużo miejsca w bardzo dobrej lokalizacji. To miejsce powinno być przeznaczone na zabudowę budynkami a nie transformatorami.
Termin konsultacji też „od czapy”. dlaczego nie zrobić tego np. w sobotę rano.
przeprowadzone badanie jasno wskazują na to, że stacje transformatorowe mają wpływ na zdrowie człowieka, a dokładniej pole elektromagnetyczne wytwarzane właśnie przez stacje oraz linie energetyczne.
https://toppresellpages.pl/wplyw-stacji-transformatorowych-zdrowie/

ziuu
ziuu
2 lata temu
Reply to  Gerard

Termin konsultacji rzeczywiście od czapy. Pole elektromagnetyczne wydaje się być szkodliwe dla ludzi mieszkających w pobliżu, ale artykuł który zalinkowałeś to farma artykułów do SEO (pozycjonowania w Google) – akurat ten ma pomóc wypozycjonować pewną stronę na frazę „stacje transformatorowe”. To nie jest dobre źródło wiedzy.

Gerard
Gerard
2 lata temu
Reply to  ziuu

Dzięki za czujność i trafne uwagi.

Marianna
Marianna
2 lata temu
Reply to  Gerard

Czy wiadomo, w którym miejscu konkretnie będzie ta stacja?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x