Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niechlubny rekordzista prędkości z trasy S7 [FILM]


Niechlubny rekordzista został zatrzymany przez nidzickich policjantów do kontroli drogowej w niedzielę (06.03.2022r.) na drodze ekspresowej S7 w pobliżu m. Kanigowo. 35-letni mieszkaniec Warszawy przemieszczał się samochodem osobowym marki BMW z prędkością 200 km/h, przekraczając tym samym dopuszczalną prędkość o 80 km/h. Kontrola drogowa zakończyła się dla sprawcy wykroczenia mandatem w kwocie 2500 złotych i 10 punktami karnymi.


W miniony weekend policjanci nidzickiej drogówki wystawili 22 mandaty po 800 złotych za przekroczenie prędkości jazdy o 31-40 km/h, 5 mandatów po 1000 złotych za przekroczenie prędkości jazdy o 41-50 km/h, 3 mandaty po 1500 złotych  za przekroczenie prędkości jazdy o 51-60 km/h, 1 mandat na kwotę 2000 złotych za prędkość o 65 km/h wyższą niż dopuszczalna oraz 1 mandat 2500 złotych za jazdę z prędkością 200 km/h przy dopuszczalnych 120 km/h – to tylko te najwyższe, ujawnione przez funkcjonariuszy przekroczenia dozwolonej przepisami prędkości jazdy. Zdecydowana większość pochodzi z drogi ekspresowej S7.

źródło: KPP Nidzica

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Szybki
Szybki
8 miesięcy temu

Jaki radiowóz nieoznakowany maja w Nidzicy? ;p

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x