Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na płocie wisiał mężczyzna bez oznak życia


Policjanci z posterunku w Łysych ocalili życie 16 – letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego. Nastolatek zaklinował się szyją pomiędzy przęsłami w ogrodzeniu. Był nieprzytomny.


6 marca kilka minut przed godz. 22.00 policjanci z posterunku w Łysych odebrali dramatyczne zgłoszenie.

– Młody mieszkaniec powiatu poinformował, że na ul. Piwnej w Łysych na płocie wisi mężczyzna, który nie daje oznak życia. Zgłaszający nie był w stanie podać dokładnego adresu miejsca zdarzenia. Mundurowi zdając sobie sprawę z powagi sytuacji ruszyli na ratunek, przy pomocy świateł radiowozu i latarek szukali miejsca zdarzenia – informuje kom. Tomasz Żerański.

Policjanci szybko zauważyli wiszącego bezwładnie na płocie młodego mężczyznę. Jego szyja była zaklinowana pomiędzy przęsłami.

– Po zdjęciu nastolatka z ogrodzenia, ten nie dawał oznak życia. Funkcjonariusze udzielili mu pomocy medycznej. Nastolatek na szczęście odzyskał przytomność. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Wstępne ustalenia wskazały, że był to nieszczęśliwy wypadek – dodaje rzecznik prasowy KMP Ostrołęka.

źródło: KMP Ostrołęka

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x