Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Solidarni z Ukrainą w SP 3


O tym, że warto pomagać wiedzą już uczniowie SP3 w Mławie. Z wielkim zaangażowaniem włączyli się w pomoc potrzebującym mieszkańcom Ukrainy. Nie tylko przekazali odzież, środki czystości, artykuły higieniczne czy naczynia jednorazowe, ale również zorganizowali akcję „Muffinka dla Ukrainy”. Samodzielnie upiekli muffinki  udekorowane flagami Ukrainy i Polski, które sprzedawali podczas szkolnych przerw.  Zebraną kwotę wpłacono na rachunek bankowy stowarzyszenia ” Bądźmy Razem”. Akcję koordynował Samorząd Uczniowski wraz z Wolontariatem Szkolnym SP3.


źródło i fot. SP 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x