Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ruszamy z halą sportową przy Ekonomiku”. Ogłosiliśmy przetarg


Ruszamy z zadaniem pod nazwą „Budowa Sali Gimnastycznej przy Zespole Szkół Nr 4 w Mławie przy ul. Warszawskiej 44a. W środę 2 marca ogłosiliśmy przetarg na wyłonienie wykonawcy. Na ten cel zamierzamy przeznaczyć ponad 9, 26 mln zł. 


Realizację wspomnianej inwestycji planujemy podzielić na 2 etapy. W ramach I etapu planujemy uaktualnienie uzgodnień p.poż projektu budowlanego, roboty przygotowawcze, wykonanie fundamentów, ścian nośnych, stropodachu, dachu wraz z konstrukcją, stolarki, położenie podkładów na gruncie. Etap II obejmuje wykonanie posadzek i podłóg, tynków i okładzin wew., tynków i okładzin zew. Poza tym postawienie rusztowań. Wchodzą w ten etap jeszcze  elementy wykończeniowe, urządzenia, zagospodarowanie terenu, montaż stojaków na rowery.

Zakończenie budowy przewidujemy w terminie do 25.08.2023 r.

Na to zadanie planujemy przeznaczyć 9.262.051,00 zł Otwarcie ofert zaplanowaliśmy na 21 marca na godz. 11.00

Na budowę sali udało się nam pozyskać 3 mln zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF) i otrzymaliśmy też promesę na 5 mln zł w ramach programu Rządowy Fundusz Polski Ład : Program Inwestycji Strategicznych.

 

mat. sponsorowany

Starostwo Powiatowe w Mławie 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x