Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koncert dla Ukrainy w PSM


W związku z obecną sytuacją panującą na Ukrainie Samorząd Uczniowski Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie postanowił zorganizować koncert jako gest wsparcia Ukrainy i wyraz sprzeciwu wobec zbrodniczej napaści Rosji.


Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy 11 marca o godz. 17:30 na Salę Koncertową im. Witolda Gębickiego w PSM w Mławie. Wydarzenie będzie również transmitowane online. 

źródło: PSM Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x