Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie z języka niemieckiego dla uczennic z SP 3


W lutym uczennice klas ósmych otrzymały wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ” Koch mir was 2″ zorganizowanym przez Instytut Goethego w Warszawie.


Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu w PDFie strony z przepisem kulinarnym na ulubioną potrawę (polską lub niemiecką), która mogłaby się znaleźć na wymarzonym świątecznym stole. Przepis powinien zawierać ilustrację potrawy, opis składników oraz opis wykonania. Oczywiście językiem pracy miał tu być język niemiecki.

– Wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego! – napisała SP 3.

źródło i fot. SP 3.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x