Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ciechanów zwalnia z podatku mieszkańców udzielających schronienia uchodźcom


Ciechanowscy radni miejscy udzieli wsparcia właścicielom prywatnych lokali i budynków, którzy przyjmą pod swój dach uchodźców z objętej wojną Ukrainy. Osoby te będą mogły skorzystać ze zwolnienia z podatku od nieruchomości za cały 2022 rok.


Jan Maria Jackowski
Reklama

Prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński skierował do Rady Miasta projekt uchwały, która umożliwi zwolnienie z podatku od nieruchomości mieszkańców, którzy przyjmą do siebie osoby uciekające przed rosyjską agresją militarną na Ukrainę.

Ze zwolnienia skorzystać będą mogli właściciele budynków mieszkalnych lub ich części położonych na terenie Miasta Ciechanów, którzy przyjmą do swojego domu lub mieszkania na pobyt czasowy ludność uchodźczą z terenu objętego konfliktem zbrojnym. Zwolnienie będzie obejmowało okres całego 2022 roku.

Ciechanowscy radni 1 marca br. na nadzwyczajnej sesji jednogłośnie przyjęli zaproponowane rozwiązania.

źródło: UM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lol
Lol
1 rok temu

Podatek za mieszkanie czy dom jest tak niski, że żadna to pomoc.

Wasz Burmistrz
Wasz Burmistrz
1 rok temu

To tak jak w Mławie.

Xawery
Xawery
1 rok temu
Reply to  Wasz Burmistrz

Nasz Burmistrz to może co najwyżej dołożyć ci więcej!!

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x