Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mł. bryg Mirosław Wójcik będzie pełnił obowiązki komendanta straży pożarnej w Mławie


Od  1 marca br. obowiązki Komendanta Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie obejmuje mł. bryg. Mirosław Wójcik, dotychczasowy zastępca komendanta w Mławie. Powierzenie obowiązków trwa formalnie do czasu powołania nowego komendanta powiatowego. Zwykle jednak jest to ta sama osoba, choć ostateczna decyzja należy do Komendanta Wojewódzkiego PSP.


Nowy p.o komendanta zdążył już dobrze poznać mławską jednostkę, od września 2020 roku pełnił tu bowiem funkcję zastępcy komendanta powiatowego. Przed objęciem obowiązków w mławskiej komendzie Mirosław Wójcik pełnił funkcję Kierownika Sekcji ds. Organizacyjno-Kadrowych w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x