Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Bal karnawałowy w 1c


NIECH ŻYJE BAL!!!! – śpiewa Maryla Rodowicz znaną chyba wszystkim piosenkę. Takie same słowa wypowiadali  wiele razy uczniowie klasy 1c podczas klasowego balu karnawałowego. „To najwspanialszy bal w życiu!” stwierdziły zgodnie dzieci. Ich Rodzice przygotowali nam wszystkim przemiłą niespodziankę! W tajemnicy udekorowali salę, która ze zwykłej klasy lekcyjnej przeobraziła się w baśniową, pełną magii królewską komnatę balową. Oświetlenie, dekoracje, wspaniała muzyka, aparat do baniek i co najważniejsze – niezastąpiony Pan Tomasz, prowadzący zabawę zadecydowało o tym, że nasz klasowy bal był prawdziwym balem nad bale.! DZIĘKUJEMY!


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x