Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rekordzista nieodpowiedzialności „wydmuchał” ponad 4,2 promila alkoholu


W minioną sobotę, około godziny 18:00 policjanci z Komisariatu Policji w Myszyńcu, w miejscowości Świdwiborek, zauważyli osobowe Renault, którego styl jazdy wskazywał na to, że za kierownicą może znajdować się pijany kierowca.


– Ich decyzja o zatrzymaniu samochodu była strzałem w dziesiątkę. Za kierownicą auta siedział 50 – letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, z którym kontakt był bardzo utrudniony. Od mężczyzny wyraźnie było czuć alkohol i miał on problemy z utrzymaniem równowagi – informuje kom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma w organizmie ponad 4,2 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy i niebawem czekają go surowe konsekwencje prawne i finansowe.

– Nigdy nie wsiadajmy za kierownicę pod wpływem alkoholu. Dzięki temu my, pasażerowie, których wieziemy oraz inni użytkownicy dróg będziemy bezpieczni – dodaje Żerański.

źródło: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x