Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nieodpłatne przejazdy w pociągach Kolei Mazowieckich dla obywateli Ukrainy


Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o. informuje, decyzją Zarządu Spółki od natychmiast (to jest od dnia 26 lutego 2022 r.) do dnia 25 marca 2022 r. dla obywateli Ukrainy wprowadza się NIEODPŁATNE i NIEOGRANICZONE przejazdy pociągami „Kolei Mazowieckich – KM”. Podczas przejazdu pociągiem Kolei Mazowieckich – KM wystarczy okazać paszport Ukrainy albo ewentualnie inny dokument potwierdzający obywatelstwo Ukrainy.


Мазовецька залізниця – KM sp.z o.o. повідомляє, про рішення керівництва компанії: 26 лютого 2022 року по 25 березня 2022 року для громадян України запроваджуються БЕЗКОШТОВНІ та НЕОБМЕЖЕНІ проїзди поїздами Koleje Mazowieckie – KM. Під час поїздки поїздом Koleje Mazowieckie – KM достатньо пред’явити український паспорт або інший документ, що підтверджує громадянство України.

źródło: KM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator w okularach
obserwator w okularach
2 lata temu

odwrócenie uwagi od cen i ładu inflacji która nas pożera.

ziuu
ziuu
2 lata temu

Nie ze*jcie się. Ludzie uciekają przed wojną, wielu zostawiło cały dobytek na Ukrainie, a wy marudzicie że ktoś im coś daje za darmo.

MIASTOWY
MIASTOWY
2 lata temu
Reply to  ziuu

dlaczego POLSKA ma pomagać.

Rozum
Rozum
2 lata temu
Reply to  MIASTOWY

Kozi bobku, nie chce mi się tu teraz eseju wypisywać bo i tak byś nie przeczytał ani nie zrozumiał, ale powiem w ten sposób: Polska musi bo jesteśmy z nimi przez miedzę. To tak w dużym skrócie. Po resztę wiedzy doczytaj sobie trochę historii Rosji, Ukrainy i Polski, rzuć okiem na sytuację geopolityczną, zahacz nieco o biznes, PR i jeśli rozum masz w spadku to wszystko jakoś poskładasz. A jeśli nie możesz przeboleć że ktoś ma coś za darmo a ty nie i z tego powodu trzeba się na niego wypiąć to już nie ma ratunku dla twojego braku zrozumienia, ergo: twoje miejsce jest przy miotle lub łopacie.

git
git
2 lata temu
Reply to  Rozum

co ku……a musi a gdzie NIEMCY ANGLIA? CHŁOPKU ?

RTV
RTV
2 lata temu
Reply to  ziuu

Znając życie oni by n nie pomogli. Cały czas tczą banderyzm.

Rozum
Rozum
2 lata temu
Reply to  RTV

Ciekawe co ty „tczysz”. Nie mogę..

Dziadostwo przyjechało
Dziadostwo przyjechało
2 lata temu
Reply to  ziuu

Uciekli z Ukrainy tylko ci co nic nie mieli. Taki odpowiednik naszych klientów MOPSu.
Kto się czegoś w życiu dorobił to nie porzuci.

git
git
2 lata temu

PRAWDA

dorota
dorota
2 lata temu
Reply to  ziuu

ci co nic nie mieli to uciekają . Bo u nas dostaną wszystko darmo.

SPACEROWICZ
SPACEROWICZ
2 lata temu

będziecie pŁakaĆ tak jak NIEMCY .BOJĄ WYJŚĆ SIĘ NA ULICĘ

SASZA
SASZA
2 lata temu

A co dla nas? bilety coraz droższe a polacy mają płacicić .PATOLOGIA

Matełusz
Matełusz
2 lata temu
Reply to  SASZA

Jeszcze będzie tak, że Ukraińcy wyjdą nam bokiem.

Ipek
Ipek
2 lata temu
Reply to  Matełusz

Już wychodzą.
Darmowe pociągi dla szoszonow, pierwszeństwo w pośredniaku do pracy, pierwszeństwo do lekarza. Czarnek w wywiadzie już wspomniał o nauce zdalnej dla dzieci, aby ukraińscy mogli się uczyć. A pracodawcy od dawna zatrudniający Ukraińców dostają dodatki za ich zatrudnienie.

14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x