Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Chciał ominąć przeszkodę na jezdni, zatrzymały go liny [FOTO]


Wczoraj około 13:30 na nowym odcinku trasy S7 na wysokości Mdzewa (gm. Strzegowo) osobowe Audi A5 zjechało z drogi i wpadło w energochłonne olinowanie rozdzielające pasy ruchu. Według wstępnych informacji, do zdarzenia doszło, gdy kierowca wykonał gwałtowny manewr, omijają leżącego na jezdni ptaka. Na szczęście pasażerowie pojazdu nie odnieśli obrażeń. Strażacy z JRG Mława oraz OSP Strzegowo zabezpieczyli miejsce zdarzenia.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x