Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wierni modlą się o pokój na Ukrainie


W ten weekend trwa szczególna modlitwa w intencji pokoju na Ukrainie i na świecie. Wierni w wielu parafiach modlą się przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, prosząc Boga o pomoc.


O taką modlitwę apelował też do wiernych biskup płocki Piotr Libera.

Apeluję do Was Drodzy Diecezjanie o modlitwę w intencji jak najszybszego zakończenia konfliktu na Ukrainie. Prośmy Jezusa Miłosiernego, aby miał w opiece wszystkich dotkniętych tragedią, która tam się dzieje. Miejmy ufną wiarę w to, że nasze wołanie do Boga przyniesie pokój na Wschodzie.  

Proszę również o włączanie się, w miarę możliwości, w różne akcje pomocowe, inicjowane w Polsce i w naszej diecezji, szczególnie w pomoc uchodźcom. Naszą modlitwą i sercem jesteśmy z narodem ukraińskim!

Dzisiaj taka modlitwa trwa m.in. w parafii św. Stanisława BM w Mławie.

„Po każdej Mszy Świętej, przy wystawionym Najświętszym Sakramencie, będziemy się modlić o Pokój, Miłość i Zgodę na całym świecie. W sposób szczególny będziemy polecać Bogu Ukrainę, która została zaatakowana przez Rosję.

Niech nasze serca, złączone Miłością Chrystusa wyproszą Pokój dla Świata oraz opamiętanie i zrozumienie dla Rosji, która tak bestialsko naruszyła spokój nie tylko Ukrainy ale też całego świata” – czytamy na stronie parafialnej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
wierny
wierny
2 miesięcy temu

niech kościół da trochę kasy ze skarbca .

PLE BAN
PLE BAN
2 miesięcy temu
Reply to  wierny

BÓG CIĘ OPÓŚCIŁ ?

Ramzes
Ramzes
2 miesięcy temu
Reply to  PLE BAN

Od Boga to z daleka z takimi tekstami.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x