Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Tłusty Czwartek z Pogodnym Uśmiechem [FOTO, FILM]


Czwartkowe spotkania seniorów w Klubie Pogodny Uśmiech to już tradycja. Wczorajszy czwartek był jednak szczególny i wyjątkowy. To nie tylko ostatni czwartek karnawału zwany „Tłustym Czwartkiem”, ale to okazja do wspólnej, międzypokoleniowej zabawy.


Od pewnego czasu pomiędzy Klubem Seniora Pogodny Uśmiech a Szkołą Podstawową nr 7 nawiązała się nić sympatii i współpracy. I właśnie w ten czwartek seniorzy i młodzież spotkali się na wspólnej zabawie. Dużo radości niosły ze sobą konkursy, m.in. na największy nadmuchany balon, najszybciej zjedzony pączek czy banan, a także wybór młodzieżowego króla i królowej tańca. Karnawałową atmosferę budowały też występy solistów. Wspaniała atmosfera towarzyszyła też tanecznemu korowodowi.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x