Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Solidarni z Ukrainą. Prezydent Kosiński zorganizował zbiórkę


Ciechanów zorganizował zbiórkę środków medycznych dla zaprzyjaźnionego miasta Chmielnicki na Ukrainie. Ciechanowianie błyskawicznie odpowiedzieli na apel prezydenta Kosińskiego o przynoszenie środków medycznych jak bandaże, opaski uciskowe, zestawy pierwszej pomocy, koce termiczne, opatrunki hydrożelowe, kompresy czy panthenol. Część darów przynieśli mieszkańcy i przedsiębiorcy, część zakupiono ze środków z budżetu miasta.


„Dziękuję Mieszkańcom za przyniesione rzeczy, dziękuję pracownikom ratusza i innych miejskich jednostek za wielkie zaangażowanie, dziękuję radnym, zarządom osiedli, przedsiębiorcom! Dziękuję tym wszystkim, którzy udostępnili informacje o akcji pomocowej! Jestem DUMNY z takiego Ciechanowa” – napisał w mediach społecznościowych prezydent Kosiński.

Transport z Ciechanowa już wyruszył na granicę polsko-ukraińską, gdzie zostanie odebrany przez wskazane osoby z Chmielnickiego.

red.

źródło: UM Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
2 lata temu

I TO JEST TA RÓŻNICA : Burmistrz Mławy pisze listy, do za przyjaznionych miast, CIEKAWE CZY COKOLWIEK Z TEJ PRZYJAZNI ZOSTAŁO DO DZIŚ ????. Natomiast Prezydent Ciechanowa, wysyła pomoc W POSTACI ARTYKUŁÓW PIERWSZEJ POTRZEBY na UKRAINE

Monika
Monika
1 rok temu

Mieszkamy w Mławie od niedawna bo oboje z mężem mamy tutaj pracę, ale naprawdę rozważamy migracje do Ciechanowa przede wszystkim miasto bardzo prężnie się rozwija zarobkowo też jest różnica ogromna no i ceny mieszkań, które tutaj podchodzą pod warszawskie ceny.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x