Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianin jechał za szybko. Stracił prawo jazdy


fot. ilustracyjne


W miniony wtorek ciechanowscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch kierowców, którzy poruszali się w obszarze zabudowanym z nadmierną prędkością. Jeden z nich to mławianin. Mężczyźni stracili prawa jazdy i zostali ukarani wysokimi mandatami oraz punktami karnymi.

29-letni mieszkaniec pow. mławskiego kierujący samochodem Hyundai został zatrzymany do kontroli  w miejscowości Chruszczewo na ul. Mławskiej. Jak się okazało w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Drugi kierowca został zatrzymany w Al. Niepodległości, 20-letni kierowca Saaba przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km/h.

Kierowcy stracili prawa jazdy na trzy miesiące, zostali ukarani mandatami karnymi w wysokości 1500 zł oraz otrzymali 10 punktów karnych.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x