Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Senator Jan Maria Jackowski usunięty z klubu PiS


Potwierdziły się wcześniejsze informacje o możliwym usunięciu senatora Jana Marii Jackowskiego z klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Taka właśnie decyzja został podjęta we wtorek wieczorem. Rzeczniczka PiS Anita Czerwińska poinformowała, że powodem usunięcia było naruszenie regulaminu klubu.


Sam zainteresowany skomentował sprawę w zmieszczonym w mediach społecznościowych dziewięciopunktowym oświadczeniu. Zapowiedział, że będzie senatorem niezależnym oraz, że ma zamiar ponownie ubiegać się o mandat senatora RP w okręgu ciechanowskim w nadchodzących wyborach w 2023 roku.

Poniżej pełny tekst oświadczenia.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
16 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 miesięcy temu

Z mojego domu były 4 glosy dla senatora czyli 100% glosujacych!

Hemi
Hemi
2 miesięcy temu

Troska zwolenników opozycji o los PiS-owców, obecnych i byłych, jest doprawdy wzruszająca i aż łza się w oku kręci:).

Anonimowo
Anonimowo
2 miesięcy temu

Takich w klubie PIS nie potrzeba.

czytelnik
czytelnik
2 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

W klubie PIS potrzebują takich jak MIERNY,BIERNY ALE ZAWSZE WIERNY naczelnikowi KACZYNSKIEMU I JEGO PRZYDUPASÓW

czytelnik
czytelnik
2 miesięcy temu

Jak szybo PIS z tym niby NACZELNIKIEM zrozumiał co się może stać co nam grozi ze wschodu tak zaczął mięknąć KACZOR myślał że w UNI siedzą same barany ,a wychodzi na to że w POLSCE rządzą nieudacznicy Macierewicz i reszta zniszczyli POLSKIE WOJSKO a co inni robili to każdy wie do czego są zdolni

Anonimowo
Anonimowo
2 miesięcy temu

Tą PISOWSKĄ bandę powinien dawno opuścić ,a Cicholska taki sobie przydupas PISU

Icemen
Icemen
2 miesięcy temu

Dawno temu powinni go pogonić.

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
2 miesięcy temu
Reply to  Icemen

CHYBA MÓWISZ O SOBIE —jeśli tak to zgadzam się !!! a co do PANI MCICHOLSKIEJ TO SIĘ ZGADZAM !!— zero aktywności dla naszego miasta, bo składanie wiązanek kwiatów na uroczystościach to nie jest żadna aktywnośc !! a co z tym terenem nad ZALEWEM RUDA ???– który Pani POSEŁ miała załatwić że teren ten będxzie przynależny do naszego miasta !!

JACK STRONG
JACK STRONG
2 miesięcy temu
Reply to  Icemen

Widać jesteś zagorzałym PISOWCEM tych wszystkich baranów i klaunów bo zniszczyli wszystko nawet relacje z zachodem i USA ,a w ostatniej chwili nawet ten PISOWSKI TRAMP co cały PIS żałował że nie został na drugą kadencję jak w chwili zbliżającej się napaści przez RUSKÓW na niepodległą UKRAINĘ TRAMP popiera PUTINA

LOL
LOL
2 miesięcy temu
Reply to  JACK STRONG

Tramp to marionetka tak samo jak Biden decyzje zapadają gdzie indziej , a Jack Strong był zdrajcą jakby nie patrzył.

czytelnik
czytelnik
2 miesięcy temu
Reply to  LOL

PISOWIEC I KOMUNISTA W JEDNYM PIS WRACA DO KOMUNY

Piekny
Piekny
2 miesięcy temu

Do domu Pani Cicholska i Pan Jackowski

Anonim
Anonim
2 miesięcy temu

I tak długo był w tym g.wnie.

anty
anty
2 miesięcy temu

nie miał nawet biura w Mławie

Nie będziemy płakać
Nie będziemy płakać
2 miesięcy temu

Nic nie zrobił dla Mławy dbał tylko o Ciechanów i siebie. Załatwił zatrzymywanie pociągów Pendolino bo tam ma swoje biuro senatorskie.

Anonim
Anonim
2 miesięcy temu

A poseł Cicholska tyo coś zrobiła dla Mławy oprócz bywania na wszystkich miejskich , powiatowych i gminnych imprezach?

16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x