Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Porady dla pokrzywdzonych w mławskiej prokuraturze


W dniach 21-27 lutego 2022 roku obchodzony będzie Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. To kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, podczas której pokrzywdzeni mogą bezpłatnie skorzystać z informacji prawnej. Będzie można ją uzyskać w różnych lokalizacjach, w tym w sądach, prokuraturach, komendach policji, a także w siedzibach prawniczych samorządów zawodowych i organizacji pozarządowych.


Obchody Tygodnia mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Taką pomocą będą bezpłatne informacje prawne udzielane w różnych lokalizacjach, w tym w sądach, prokuraturach, komendach policji, a także w siedzibach prawniczych samorządów zawodowych i organizacji pozarządowych.

W Prokuraturze Rejonowej w Mławie w dniach 21-25 lutego dyżurny prokurator udzielać będzie osobom zainteresowanym informacji i porad dotyczących dotyczących praw pokrzywdzonych i możliwości ich realizacji.

Poniżej harmonogram dyżurów:

21.02.2022 prok. Marcin Bagiński godz. 7:30 – 15:30

22.02.2022 asystent prokuratora Dominika Gałązka godz. 7:30 – 15:30

23.02.2022 prok. Marek Łasicki  godz. 7:30 – 15:30

24.02.2022 prok. Kamil Rytelewski  godz. 7:30 – 15:30

25.02.2022 asystent prokuratora Piotr Ludwiński godz. 7:30 – 15:30

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
preko
preko
2 miesięcy temu

tytuł dwuznaczny – chyba powinno być – „W mławskiej prokuraturze porady dla pokrzywdzonych” ???

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x