Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Park od wczoraj zamknięty. Miasto wytnie uszkodzone wichurą świerki


Jak poinformował urząd miasta, w sobotę 19 lutego 2022 r., na skutek silnych wiatrów, w miejskim parku przewrócił się świerk, uszkadzając ogrodzenie. Drzewo zostało niezwłocznie zabezpieczone tego samego dnia. Dwa dni później zauważono unoszenie się systemów korzeniowych dwóch kolejnych świerków. Drzewa te stwarzają duże zagrożenie dla ludzi i mienia, w związku z czym w poniedziałek 21 lutego o godzinie 16:00 wszystkie wejścia do parku zostaną zamknięte, a nazajutrz wspomniane świerki – interwencyjnie usunięte.


O zaistniałej sytuacji został poinformowany Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków w Warszawie – Delegatura w Ciechanowie.

W trosce o bezpieczeństwo osób, we wtorek 22 lutego 2022 r. ok. godz. 7:30 zostanie otwarta tylko jedna z parkowych furtek – ta od strony ul. Wyspiańskiego, naprzeciwko budynków Powiatowego Urzędu Pracy w Mławie i Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Mławie – aby umożliwić bezproblemowe dotarcie do Pałacu Ślubów interesantów Urzędu Stanu Cywilnego i Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Mława.

Miasto przeprasza za ewentualne niedogodności i prosi o szczególną ostrożność.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Borixon
Borixon
1 rok temu

Najlepiej cały park wytnijcie i zaorajcie zabetonujcie i bloki postawcie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x