Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Alarm bombowy w urzędzie skarbowym


Trzy zastępy straży pożarnej z Mławy pojawiły się tuż przed godziną ósmą przed Urzędem Skarbowym w Mławie. To skutek zgłoszenia o alarmie bombowym, który otrzymały służby. Chodzi tu najpewniej o zgłoszenie tzw. kaskadowe. Strażacy czekają teraz na patrol policji, jednak ewakuacji obiektu zapewne nie będzie.


To nie pierwsze takie zdarzenie. Już wcześniej wielokrotnie służby wyjeżdżały alarmowo do podobnych zgłoszeń. Nie wiadomo więc czy jest to kolejny żart, czy może badanie reakcji służb na takie alarmy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x