Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tlenek węgla na Wysokiej. Jedna osoba w szpitalu


fot. ilustracyjne


Jak się okazuje tlenek węgla nadal jest groźny. Właśnie z powodu zatrucia tlenkiem węgla do szpitala trafił jeden z mieszkańców domu jednorodzinnego przy ulicy Wysokiej, a w budynku przebywały jeszcze 4 inne osoby. Im na szczęście nic się nie stało. Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 2 w nocy. Wezwani na miejsce strażacy dokonali pomiaru stężenia i stwierdzili, że tlenek węgla wydobywa się z pieca gazowego. Strażacy odłączyli piec, przewietrzyli pomieszczenia i wydali zakaz użytkowania pomieszczeń.

Okazuje się, że również wczoraj w jednym z budynków jednorodzinnych w Nosarzewie Borowym strażacy zostali wezwani do podejrzenia związanego z tlenkiem węgla. Tu jednak pomiary nie wykazały jego obecności.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x