Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zerwane dachy i przewrócone drzewa. Strażacy w akcji


Na terenie naszego powiatu już odczuwamy skutki silnego wiatru zapowiadanego przez synoptyków. Dzisiaj doi godziny 8:00 strażacy interweniowali 8 razy. W pięciu przypadkach usuwali tarasujące przejazd na drogach drzewa. W dwóch przypadkach zabezpieczali częściowo zerwane poszycie dachowe na budynkach mieszkalnych w miejscowościach Zgliczyn Glinki i Zawady. Wiatr również częściowo zerwał poszycie dachu na budynku gospodarczym w Strzegowie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x