Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wokalne sukcesy przedszkolaków z MPS nr 2 w Mławie


Dużym sukcesem zakończył się udział dwójki przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 2 w Mławie w IX Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, organizowanym przez Publiczne Przedszkole Dzieciątka Jezus w Mławie. 


Ignacy Koźlakiewicz  z gr. VII zaprezentował pastorałkę pt.”Była noc” zdobywając miejsce I. Magdalena Snarska z gr. X zaśpiewała pastorałkę pt. „Bosy Pastuszek” zajmując miejsce II. Uzdolnionym wokalnie laureatom konkursu życzymy dalszych sukcesów.

źródło: MPS nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
abc
abc
3 miesięcy temu

Brawo! Życzę Wam kolejnych sukcesów!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x