Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Brukarskim młotkiem poranili dwóch mężczyzn. Stan jednego jest ciężki


fot. ilustracyjne


Nawet 8 lat więzienia grozi 40-letniemu płońszczaninowi, który przy użyciu brukarskiego młotka dokonał pobicia dwóch osób. Jeden z pokrzywdzonych, w stanie ciężkim, nadal przebywa w szpitalu. Agresor został już tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

W nocy z 5 na 6 lutego br., około godziny 3:00, w jednym z płońskich hoteli doszło do pobicia. Do pokoju, w którym znajdowało się sześć osób (czterech mężczyzn i dwie kobiety), nagle wbiegły dwie zamaskowane osoby. Agresorzy przy użyciu gumowych, brukarskich młotków pobili trzech mężczyzn przebywających w pomieszczeniu. Dwaj pokrzywdzeni 27-letni mieszkaniec Płońska i 31 latek z gm. Sochocin z obrażeniami ciała, głównie głowy, przewiezieni zostali do szpitala. Stan młodszego z mężczyzn jest ciężki. 

W wyniku podjętych czynności policjanci wydziału kryminalnego płońskiej komendy kilka godzin od zdarzenia zatrzymali trzy osoby, które według ustaleń mogły brać udział w zdarzeniu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jednemu z zatrzymanych, 40-letniemu płońszczaninowi, zarzutu pobicia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. W czasie zatrzymania policjanci znaleźli przy nim narkotyki – blisko 13 gramów marihuany. Na wniosek płońskiej prokuratury, decyzją sądu mężczyzna został już tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. 

Policjanci pod nadzorem prokuratora, w prowadzonym postępowaniu, wyjaśniają wszystkie wątki tej sprawy. Ustalają jaki był dokładny przebieg zdarzenia, jakie był motyw działania sprawców, a także jaka byłą rola każdego z zatrzymanych w pobiciu poszkodowanych.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x