Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaginionego dziesięciolatka odnaleźli policjanci. Był zmarznięty i zapłakany


Policjanci z Posterunku Policji w Ojrzeniu odnaleźli 10-letniego chłopca. Mieszkaniec gminy Ojrzeń bez ciepłych ubrań wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Został szczęśliwie odnaleziony w sąsiedniej miejscowości i przekazany rodzinie.


W sobotę popołudniu, 10-letni mieszkaniec gminy Ojrzeń niepostrzeżenie wyszedł z domu i oddalił się w nieznanym kierunku. Gdy babcia zorientowała się, że drzwi od domu są uchylone a chłopca nie ma w domu, rozpoczęła jego poszukiwania, w które zaangażowała również sąsiadów. W tym czasie w miejscowości w której doszło do zaginięcia funkcjonariusze z Posterunku Policji w Ojrzeniu przeprowadzali interwencję. Gdy dowiedzieli się o zaginięciu natychmiast rozpoczęli poszukiwania 10-latka. Policjanci rozpoczęli od sprawdzania dróg wyjazdowych z miejscowości. Po krótkim czasie policjanci zauważyli chłopca na drodze prowadzącej do Woli Wodzyńskiej. 10-letek był zmarznięty i zapłakany. Chłopiec nie wiedział gdzie się znajduje i nie wiedział jak wrócić do domu. Funkcjonariusze przekazali chłopca babci, która się nim zaopiekowała.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lola
Lola
3 miesięcy temu

10 lat i takie rzeczy? Jak zwykle płeć głupsza. Z takiego to oczywiste że już nic nie wyrośnie.

Einfach
Einfach
3 miesięcy temu
Reply to  Lola

Ty debil jesteś !

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x