Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Walentynkowy Bal Karnawałowy w Strzałkowie


To wydarzenie zwłaszcza jego najmłodsi uczestnicy zapamiętają na długo. Różnorodne zabawy przy muzyce, gry i konkursy walentynkowe, poczęstunek oraz paczki dla wszystkich dzieci wręczone przez wójta – tak w największym skrócie opisać można  niedzielną zabawę walentynkową w Strzałkowie (gm. Stupsk). Wspólnej zabawie towarzyszyła też świetna atmosfera. W organizację tego wydarzenia włączyło się wiele osób, a w szczególności Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Konopki.


red.  

Fotorelację można obejrzeć TUTAJ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x