Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Edukacja śmieciowa dosłownie leży


W „edukacji śmieciowej” – przynajmniej niektórzy z nas okazuje się że mają duże braki.  A wydawać by się mogło, że już nawet dzieci w szkołach wiedzą co nieco o segregacji odpadów, mało tego potrafią również zrozumieć słowo pisane. Może dzieci to potrafią, a dorośli już niekoniecznie?


Niedawno miasto w ramach projektu Elektryczne Śmieci ustawiło w różnych punktach naszego miasta kilka charakterystycznych, czerwonych pojemników. Mimo, że są wyraźnie oznakowane i opisane jakie jest ich przeznaczenie, najwyraźniej niektóre osoby traktują je jako zwykły kosz na śmieci. Taką obraz sytuacji nadesłał nam jeden z czytelników. Rzeczywiście po takiej fotografii można pokusić się o twierdzenie, że edukacja ekologiczna dosłownie leży.

red.   

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
KLM
KLM
3 miesięcy temu

Uczyłam w szkole ekologii ale nic nie rozumiem z poczynań rządu. Kto zainwestował w gaz to mu się nic nie należy a kto nic nie zrobił, opala tzw. kopciuchem to ma dopłatę od rządu. Wniosek : w nosie z ekologią, bonusy dla trucicieli.

Gość
Gość
3 miesięcy temu

Jeba. Brudasów

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu

To, na załączonym obrazku, to wynik braku umiejętności czytania i pisania czyli braku jakiejkolwiek edukacji. Ponadto jest to chyba efekt pincet plus dla meneli. Menela niczego nie nauczy. Ekologia dla menela to jak ufo.
Niedobrze się robi jak patrzy się zasyfiona Mławę. Gdzie nie spojrzeć to tylko puszki po piwie i puste „setki”. Aha i jeszcze bywają klocki pupili na środku chodnika.
Mławianie, jak wam nie wstyd?
Tak ładnie było jak spadł śnieg… ale teraz wszystko widać na na dłoni

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Ps. Nie zwalać tego syfu na Ukraińców.
Jeśli niektórzy z nich tak robią, to tylko dlatego że widzą i uczą się od Polaków, we związku z czym uważają, że tak się w Polsce robi.

Odd
Odd
3 miesięcy temu
Reply to  Kuba

A ja będę zwalać, dopóki na mojej ulicy nie były dwa domy wynajmowane przez tych brudasów było czysto. Teraz są puszki po piwie przy ogrodzeniach i butelki po setkach.

Gość
Gość
3 miesięcy temu

Co buraku Wólka Ci się nie podoba

Janek
Janek
3 miesięcy temu

Będą szybciej zabierać niż stawiali te kosze.

Bob
Bob
3 miesięcy temu

Wólka to jednak stan umysłu

Gosia
Gosia
3 miesięcy temu

To wyraz protestu na poczynania władzy w mieście…

Aonimowo
Aonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Gosia

Wyraz protestu trzeba wyrazić przy wyborach samorządowych, a nie wybierac tych samych i mamy to co mamy.

BACZNY OBSERWATOR
BACZNY OBSERWATOR
3 miesięcy temu
Reply to  Gosia

Ze swymi problemami powinnaś się zgłosić do RADNEGO KRAJEWSKIEGO—przyszywanego WÓLCZANINA !!!— który już nIe może zliczyć którą to kadencje zasiada w RADZIE MIASTA ??? A efektów jego działań na Wolce nie widać !!!!!

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x