Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Niezwykły Walentynkowy wieczór poetycko-muzyczny w Radzanowie


Gminny Ośrodek Kultury w Radzanowie i Galeria 13 w Mławie zapraszają na Walentynkowy wieczór poetycko-muzyczny oraz na otwarcie wystawy fotograficznej Janusza Dębskiego pt. Różne odcienie zimy. Spotkanie odbędzie się w niedziele 13 lutego br. o godz. 16 w siedzibie GOK w Radzanowie ul. Mławska 4.


W pierwszej części swoje wiersze o tematyce walentynkowej  zaprezentują Helena Grącka i Anna Sowa-Matalińska, zaś o nastrój romantyczny zadbają muzycy Jacek Mianowski i Piotr Słowikowskia. Maria Świtoń opowie o walentynkowym  świecie pół żartem, pół serio. Druga cześć wieczoru będzie poświęcona otwarciu zimowej wystawy, o której opowie sam autor zdjęć. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami, lampki szampana, słodkiego poczęstunku i dobrego humoru.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x