Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uderzył w przydrożne bariery koło Wiśniewka [FOTO]


Choć zdarzenie wyglądało groźnie, skończyło się na rozbitym aucie i niegroźnych obrażeniach. Dzisiaj, kilka minut przed godziną ósmą kierowca osobowego opla najprawdopodobniej wpadł w poślizg i uderzył w barierę energochłonną przy drodze pomiędzy Wiśniewkiem a Wiśniewem.


Pierwszy na miejscu zdarzenia był zastęp OSP Podkrajewo. Strażacy udzielili podróżującym wsparcia psychicznego i przekazał następnie zespołowi ratownictwa medycznego. Po przebadaniu okazało się, że nie ma potrzeby hospitalizacji podróżujących pojazdem. Na miejscu zdarzenia były też zastępy JRG Mława, a także Policja, która ustala okoliczności zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x