Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uczniowie szkół w Bogurzynie, Morawach i Mławie wśród laureatów diecezjalnego konkursu plastycznego


Jak poinformowała Diecezja Płocka, został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla dzieci z klas 0-IV Szkoły Podstawowej pt.: Posłani w pokoju Chrystusa. Spośród wielu prac nadesłanych do konkursu wyłoniono te najlepsze. W gronie laureatów konkursu znaleźli się uczniowie szkół podstawowych z Bogurzyna, Moraw i Mławy.


W kategorii szkoły podstawowe klasy „0”-II pierwsze miejsce równorzędne zajął Wiktor Organek ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Morawach (katecheta: ks. Paweł Biedrzycki).

W kategorii II – uczniowie klas III i IV szkoły podstawowej pierwsze miejsce zajęła Myślińska Natalia ze Szkoły Podstawowej im. ks. Skierkowskiego w Bogurzynie (katechetka Ilona Bejtler). W tej kategorii drugie miejsce zajęła Pola Nosarzewska ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Morawach (katecheta: ks. Paweł Biedrzycki), a wyróżnienie otrzymała Szumkowska Michalina ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. M. Kopernika w Mławie (katecheta Ewelina Nosarzewska).

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dumny
Dumny
1 rok temu

Gratulacje Wiktor Organek !!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x