Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Senator Jackowski zostanie wyrzucony z klubu PiS?


Wczoraj ogólnopolskie media obiegła informacja o możliwym usunięcie senatora  Jana Marii Jackowskiego z klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Według wice rzecznika partii Radosława Fogla „w dziewięciu na dziesięć przypadków” senator Jackowski  ma odrębne zdanie od koleżanek i kolegów z partii.


Na antenie Polsat News Radosław Fogiel przypomniał, że senator Jackowski nie jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości, tylko klubu PiS i decyzję o jego ewentualnym usunięciu z klubu może podjąć jedynie prezydium klubu.

Medialne doniesienia senator Jackowski skomentował na Twitterze.

„Jeżeli receptą na kryzys oraz rozmijanie się z programem wyborczym PiS ma być usuwanie z klubu wiernych programowi wyborczemu Prawa i Sprawiedliwości, zamiast usuwanie błędów, to znaczy, że ta formacja jest na kursie schyłkowym” – napisał senator.

Przypomnijmy,  Jan Maria Jackowski to poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej III kadencji, przewodniczący Rady m.st. Warszawy w latach 2004–2005, członek Trybunału Stanu w latach 2005–2007, od 2011 senator VIII, IX i X kadencji. W ostatnich wyborach do senatu w 2019 roku otrzymał w naszym okręgu wyborczym 83 808 głosów i jako senator jest dość częstym gościem w powiecie mławskim.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
24 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
zagraniczny
zagraniczny
1 rok temu

I tak długo wytrzymał,ta zgnilizna coraz bardziej cuchnie.

Notorius BGG
Notorius BGG
1 rok temu
Reply to  zagraniczny

Albo było odwrotnie , zobacz co się dzieje jak ktoś źle przygotował reformę …idzie na zieloną trawkę . To mi się podoba : jest pomysł ,jest wdrożenie , jak są błędy to są i działania naprawcze. A czasy łatwe nie są , wszystko pod górkę.

Jacek
Jacek
1 rok temu
Reply to  Notorius BGG

to czemu nie ma poprawy ustawy zezwalającej na podwyżki 100% dla włodarzy wszystko tylko na pokaz, my 100% podwyżki produkty .góra 100% uposażenia do góry jedna klika

Notorius BGG
Notorius BGG
1 rok temu

Partia to nie przedszkole , zawsze może iść do pana „skocza ” Gowina lub Kukistów tam co dzień można mieć inne odrębne zdanie, poziom wyżej to tylko totalsi. Swoją drogą ceniłem sobie zawsze wypowiedzi pana Marii ale sorry jeśli gramy jednej w drużynie albo żegnam.

milo
milo
1 rok temu
Reply to  Notorius BGG

jak w czasach gierka, albo z nami bezwarunkowo albo WONN

WINNY TUSK
WINNY TUSK
1 rok temu

WOJEWODA PRZYJECHAŁ DO MŁAWY NA ZLECENIE KC PIS A BYĆ MOŻE NA PROŚBĘ NACZELNIKA PANSTWA KACZORA WIELKI SUKCES PISOWSKICH DZIAŁACZY TERENOWYCH .MORAWIECKI OGŁOSIŁ WIELKI SUKCES POLSKI ODNOŚNIE KOPALNI I ELEKTROWNI TURÓW ŻE MY WSZYSCY POLACY ZAPŁACIMY 45 MIL.EURO CZECHOM I 81 MILIONÓW KARY WRAZ Z ODSETKAMI TO MY WIELKI SUKCES KŁAMCY I NIEUDACZNICY NAMI RZĄDZĄ I NADAL NISZCZĄ POLSKĘ

janek
janek
1 rok temu
Reply to  WINNY TUSK

Co mieli zamknąć kopalnie ,zastanów się baranie ,

WINNY TUSK
WINNY TUSK
1 rok temu
Reply to  janek

BARANEM TO JESTEŚ TY JAK CAŁA TA BANDA PISOWSKA W SPRAWIE TUROWA CZESI CHCIELI SIĘ DOGADAĆ 5 LAT TEMU ALE PISOWCY ZAWSZE BYLI ZDANIA ŻE NIKT IM NIE BĘDZIE DYKTOWAŁ CO MAJĄ ROBIĆ W WTEDY CHODZIŁO O 6 MIL.EURO A NIE 126 MIL JAK DZIŚ I TO MA BYĆ WIELKI SUKCES TO JEST WIELKI WAŁ TO MORAWIECKI NIECH ODDA SWOJE PRZECIEŻ ZAROBIŁ TYLE NA ZIEMI WE WROCŁAWIU 15 MIL.ZŁ.

milo
milo
1 rok temu
Reply to  janek

wystarczyło wcześniej Czechom wykopać kilka studni i pobudować nowe wodociągi przy granicy, za kilka mlnów by to zrobili

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  WINNY TUSK

W Niemczech i w Czechach działa mnóstwo kopalni węgla brunatnego, a jakoś TSUE i ci śmieszni polityczni sędziowie na kiwnięcie Brukseli nie odważą się ich zamknąć.

Dlaczego więc eurokraci i ich marionetki z TSUE pozwalają sobie na taką bezczelność tylko wobec Polski?

Dlatego, że w żadnym innym kraju UE nie ma takich sabotażystów jak totalna opozycja, która od lat biega do Brukseli z donosami na Polskę i zachęca, doprasza się u eurokratów o odebranie pieniędzy PiS-owi, uderzenia PiS po kieszeni, odebrania Polsce funduszy, które, tak jak to jeden z wyjątkowo skompromitowanych politruków z opozycji wyznał, miałyby być”mrożone”.

Czasu na przygotowanie i opracowanie programu opozycja nie ma. Partia polityczna działającą bez programu, kuriozum na skalę światową!

Ale czas na bieganie z donosami do Brukseli ma!

WINNY TUSK
WINNY TUSK
1 rok temu
Reply to  Hemi

SŁUCHASZ TYLKO PISOWSKIEJ PROPAGANDY TVP I TVP INFO DLATEGO MASZ WYPACZONY ROZUM JAK CAŁA TA PISOWSKA ŚWITA

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  WINNY TUSK

Oglądam też czasami tę opozycyjną niebieską TV, nudna jak flaki z olejem, ale czasami są wesołe momenty, jak papierowe tygrysy prężą muskuły przed kamerą , Borysław, Tomczak, Radziu mąż swojej żony, o zielonym Tygrysie nie wspominając.

Potępiają, gromią, grzmią – PiS i Kaczyński, Kaczyński i PiS, PiS, PiS, Ziobro, PiS, PiS… i tak bez końca, „cała prawda 24h”.

Wszystko źle, wszystko fatalnie, Polska się wali, „ten kraj” jak to totalni mówią.

No i pada pytanie – co proponujecie jako opozycja? Jakie rozwiązania? Jaki program?

No i tu jest wielkie zdziwienie, a to już bycie „anty-PiS” nie wystarczy?

Niestety. Być na „nie” to za przeproszeniem każdy głupi potrafi.

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Hemi

A o jakie ty stanowisko walczysz. Może pierwszego pucybuta komucha Balbiny. Bo tak tu kwiatki sadzisz, że to taka prawa partia. Może już czas umyć oczy i pozbyć się jadu w stosunku do ludzi, którzy nie koniecznie są za opozycją ale przeciwko bezprawiu piskomuchów. Tak rozkradanego naszego państwa przy niby wspomożeniu ubogich to ja nie pamiętam. Dalej wychwalaj komuchów o może Balbina się zlituje i pozwoli ci miernoto wyczyścić też kuwetę dla kota.

Jacek
Jacek
1 rok temu
Reply to  WINNY TUSK

baran jesteś faktycznie to jedna klika

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Hemi

Ooo, ale ci dopasowali temat, co już pływasz w tej swojej brei – rz.ygać się chce na te twoje wypociny pod artykułem o senatorze Janie Marii Jackowskim.

Ps. w twojej telewizji najpopularniejszy jest Tusk. Nikt nie zdobył takiej popularności. Tylko nim sobie r.yje wycieracie.

JACK STRONG
JACK STRONG
1 rok temu

POWINIEN TE BARACHŁO PISOWSKIE OPUŚCIĆ DAWNO CO ONI ROBIĄ ZNISZCZYLI WSZYSTKO TA BANDA ZŁODZIEI I OSZUSTÓW PISOWSKICH

Lego
Lego
1 rok temu

Nawet do kościoła chodzil spóźniony. Wreszcie się na nim poznali.

Jaaaaaaaaa
Jaaaaaaaaa
1 rok temu

Czyżby fakt, że jest uczciwy przeszkadzało reszcie….

miki
miki
1 rok temu

jedyny uczciwy człowiek w PIS, ma mój głos, niech ucieka z tej bandyckiej partii!!!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Zdaje się że to jedyny prawy i sprawiedliwy w tej bandzie, to i pozbyć się go chcą. Mój głos ma na pewno.

Anonim
Anonim
1 rok temu

Nareszcie ktoś się bierze za niego. Nawet na uroczystości do kościoła ciągle się spóźnia, aby tylko zabrać głos.

XAWERY
XAWERY
1 rok temu
Reply to  Anonim

Musisz na prawdę uważać, żeby czasami za takie pisanie nie wzięli się za ciebie— bo nie myśl, że na portalu jesteś anonimowym ??? znając mławskie środowisko— to nawet w kościele może ci spaść nie chcący coś na głowę !!!!

Fakt
Fakt
1 rok temu

Ten senator jeśli coś dobrego skutecznie robi to dka Ciechanowa a nie dla Mławy.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Fakt

Przynajmniej nie mydli oczu jak pani poseł Cicholska i umie wytknąć kulawemu i jego zgrai błędy.

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x