Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

A oto i zwycięzcy turnieju warcabowego w Morawach


Pierwszy tydzień ferii zimowych na hali sportowej w Morawach zakończył się turniejem warcabowym. Chętnych do rozgrywek było 23 młodych zawodników i zawodniczek. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach, systemem do dwóch przegranych.


W kategorii I – dzieci do lat 18 zwyciężył Klaudiusz Marat, który pokonał wszystkich rywali nie przegrywając ani jednego meczu.

Drugie miejsce w turnieju zajęła Alicja Sieczka, trzecie Marysia Stępkowska, a czwartą lokatę wywalczył Staś Kaczerski

W kategorii II WOLONTARIUSZ zwyciężyła Zuzia Antczak, drugie miejsce zajęła Agatka Nosarzewska, a trzecie Marysia Jarosz. Miejsca tuż za podium przypadły Patrycji Rutkowskiej i Jackowi Nosarzewskiemu.

źródło i fot. gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x