Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożary słomy w Kęczewie i Turzy Wielkiej. To podpalenia?


Dzisiaj około godziny 1:50 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze słomy w Kęczewie (gm. Lipowiec Kościelny). Do akcji gaśniczej wyjechał zastępy OSP z Lipowca Kościelnego i Turzy Małej oraz zastęp z JRG Mława. Jak się okazało na polu spłonęło około 80 bel słomy, a akcja trwała 3 godziny. Jako wstępną przyczynę pożaru strażacy uznali podpalenie. Ostateczną przyczynę ustalić ma Policja.


Zgłoszenie o drugim pożarze słomy, tym razem w Turzy Wielkiej (gm.Lipowiec Kościelny) wpłynęło do mławskiej komendy straży kilka minut po godzinie siódmej. Tu trwa jeszcze akcja gaśnicza i podobnie przy poprzedniej akcji działania prowadzą zastępy OSP z  Lipowca Kościelnego i Turzy Małej oraz zastęp z JRG Mława. Tym razem płonie około 40 bel prasowanej słomy.

red.

fot. Lipowiec Kościelny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x