Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Z pierwszego piętra wyszedł przez okno po prześcieradle


Wczoraj mławscy strażacy z mławskiej OSP i JRG podjęli dość nietypową interwencję. Otrzymali zgłoszenie, że z budynku wielorodzinnego przy ulicy Padlewskiego mężczyzna ewakuował się przez okno po prześcieradle i w trakcie tego spadł na ziemię.


Na miejscu strażacy ustalili, że z otwartego okna na pierwszym piętrze rzeczywiście zwisało prześcieradło, a mężczyzna zeskoczył na ziemię z wysokości około 3 metrów. Odmówił jednak propozycji udzielenia pomocy medycznej zarówno strażakom jak i zespołowi ratownictwa medycznego. Dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia prowadziła Policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław
Stanisław
1 rok temu

Może ,, kobieta go biła „…

srs
srs
1 rok temu

wbrew pozorom to bardzo dobra umiejętność w sytuacjach awaryjnych , np. 3 piętro pożar .

krzychu67
krzychu67
1 rok temu

Czyżby mąż wrócił wcześniej z delegacji he he

Odd
Odd
1 rok temu
Reply to  krzychu67

teraz to same chodzą do obcego chłopa bo to niby miłość się nazywa

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x