Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Weronika Szczecińska wśród laureatów konkursu „Mein Adwentskalender”


Uczniowie klas siódmych i ósmych wzięli udział w powiatowym konkursie z języka niemieckiego „Mein Adwentskalender” zorganizowanym przez Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie. Młodzież bardzo się zaangażowała w wykonanie adwentowych kalendarzy, a wszystkie prace były ciekawe. Sukcesem może pochwalić się uczennica Szkoły Podstawowej nr. 2 im. M. Kopernika w Mławie – Weronika Szczecińska z klasy 7a. Jej praca zajęła w tym konkursie III miejsce.


źródło i fot.: SP nr 2

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
XYZ
XYZ
1 rok temu

Już niedługo laureaci Main Kampf.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x