Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szreńsk. Z mieszkalnego budynku wydobywał się dym


Wczoraj kilkanaście minut po godz. 19-tej  strażacy otrzymali wezwanie do zadymienia w budynku mieszkalnym w Szreńsku. Do zgłoszenia wyjechał zastęp OSP Szreńsk oraz JRG Mława.


Po dojechaniu na miejsce okazało się że dym wydostawał się z piwnicy, w której sąsiadka rozpalała w piecu. W wyniku zadymienia nie było osób poszkodowanych. Strażacy przewietrzyli pomieszczenia i na tym działania zostały zakończone.

red.

fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x