Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Weronika i Kamil wyróżnieni w strażackim konkursie


Dwójka podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie otrzymała wyróżnienia i nagrody w wojewódzkim konkursie promującym profilaktykę zatruć tlenkiem węgla oraz bezpieczeństwo pożarowe „CZUJKA na straży Twojego bezpieczeństwa”. Cenną nagrodę otrzymał też Ośrodek. 


10 września 2021 r. Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP ogłosił konkurs promujący profilaktykę zatruć tlenkiem węgla oraz bezpieczeństwo pożarowe w obiektach mieszkalnych pod nazwą „CZUJKA na straży Twojego bezpieczeństwa”. Do konkursu przystąpiło 28 chętnych uczestników naszego Ośrodka. W większości były to prace plastyczne wykonane różnymi technikami oraz filmiki. I etap Konkursu odbył się na szczeblu powiatowym, zaś finał na szczeblu wojewódzkim.

– 26 stycznia 2022 r. zostaliśmy poinformowani telefonicznie, że dwoje naszych uczestników: Weronika  i Kamil, otrzymało wyróżnienia za nadesłane materiały filmowe. Następnego dnia przyjechała do nas delegacja w osobach:  bryg. Grzegorz Kamiński- Zastępca Naczelnika Wydziału Organizacji i Nadzoru KW PSP w Warszawie, st. kpt. Radosław Kozicki – Naczelnik Ośrodka Szkolenia w Warszawie KW PSP w Warszawie, mł. kpt. Artur Michałek- młodszy wykładowca Ośrodka Szkolenia w Warszawie KW PSP w Warszawie, mgr Paulina Merks – starszy specjalista w Wydziale Organizacji i Nadzoru KW PSP w Warszawie oraz  mł. bryg. Mirosław Wójcik – Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Mławie. Nagrodzone osoby otrzymały dyplomy oraz kalendarze na 2022 rok, a na ręce dyrektor Barbary Brzozowskiej przekazano dla naszego Ośrodka projektor multimedialny, książkę pt. „100 lat motoryzacji Straży Pożarnej w Warszawie” oraz czujkę dymu, która została niezwłocznie zamontowana w siedzibie ŚDS – relacjonuje Ośrodek.

JK

fot. ŚDS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Korona
Korona
3 miesięcy temu

Kamil najlepszy

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x