Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wiało i w niedzielę. Zerwane dachy, przewrócone drzewa, bocianie gniazdo na jezdni


Pracowity i niespokojny dla straży pożarnej w naszym powiecie był miniony weekend. Od soboty strażacy 19 razy usuwali miejscowe zagrożenia związane ze przewróconymi drzewami. Takie zdarzenia miały miejsce głównie w gminach Stupsk, Strzegowo i Radzanów, ale strażacy interweniowali też w Mławie i gminach Szydłowo i Wieczfnia Kościelna.


Silny wiatr uszkodził też dachy w 4 miejscowościach. Wczoraj pisaliśmy już o zerwaniu dachu na budynku obory w Bońkowie Podleśne (gm. Radzanów) oraz dachu budynku w Sułkowie Polnym (gm. Strzegowo). Wiatr zerwał też dach na oborze w Czarnocinie (gm. Strzegowo), w której przebywał 20 krów. Na szczęście ani ludzie ani zwierzęta nie zostały poszkodowane. Wiatr nie oszczędził też bocianiego gniazda, zrzucając je na jezdnię w Giżynie (gm. Strzegowo). Uprzątnęli je strażacy z OSP Unierzyż.

red.

fot. OSP Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x