Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bomba w mławskim urzędzie skarbowym?


Dzisiaj rano na skrzynkę mailową mławskiego urzędu skarbowego wpłynęła wiadomość o podłożeniu ładunku wybuchowego w budynku urzędu. Kilka minut po godzinie 9-tej trzy zastępy straży pożarnej zabezpieczyły teren a policja sprawdziła pomieszczenia.


Do ewakuacji osób z budynku jednak nie doszło. Ładunku nie wykryto, a całe zdarzenie zakwalifikowano jako alarm fałszywy.

Podobnie jak z wcześniejszymi alarmami w szkołach w naszym powiecie tu również mail rozsyłany był „kaskadowo” i zapewne policji nie będzie łatwo ustalić sprawcę.

red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x