Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

WOŚP rozpoczął od morsowania [FOTO, FILM]


Wielki Finał  WOŚP w Mławie rozpoczął się o godzinie 11-tej morsowaniem na Krajewie przygotowanym przez MOSiR. Mimo mało zachęcającej pogody, amatorów zimnej kąpieli nie zabrakło. To jednak dopiero początek akcji. Na ulicach, pod kościołami i sklepami tradycyjnie pojawili się wolontariusze z puszkami na datki.  W Mławskiej Hali Sportowej już od godziny 12-tej aż do 20.30 przygotowane są inne atrakcje.


Na scenie w MHS rozpoczął się cykl występów artystycznych i koncertów, trwają też licytacje gadżetów. Na odwiedzających czekają m.in. stoiska przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich. Dodatkowo MOSiR wraz z Klubem Pływackim Płetwal Mława zorganizowały maraton pływacki dla WOŚP. Zbiórka chętnych do tej sportowej formy wsparcia WOŚP zaplanowana jest na godz. 13:30 przed basenem. W trakcie maratonu przewidziane są też licytacje gadżetów WOŚP.  

red.

fot/video arch.prywatne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
3 2 votes
Oceń artykuł
guest
26 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Janek
Janek
2 lata temu

Czy pan Olszewski był na morsowaniu? Gdzie się zaszył ?

Małgosia
Małgosia
2 lata temu
Reply to  Janek

Tęsknisz Jasiu?

Hemi
Hemi
2 lata temu

Juras może zacierać ręce, byle do kolejnego roku, siema!

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Hemi

Lepiej niech Sasin odda 70 milionów. Nie wspomnę o innych przekrętach piskomuchów.

Wiesiek
Wiesiek
2 lata temu
Reply to  Hemi

A te pieniądze, które wpłacam na WOŚP to są moje. I ja decyduje na co je wydaję . Won komuchu.

KucNadKuce
KucNadKuce
2 lata temu
Reply to  Wiesiek

W sumie racja , ale proszę mieć świadomość że cała kasa nie idzie na potrzebujących . Jeśli Ci to nie przeszkadza i mam tego świadomość jest ok. Co innego jak nie świadomie poświęcasz czas , pieniądze na budowanie imperium i jako zapłatę dostajesz siema i że wszystko jest ok. Cześć ludzi trochę też się kręci Jurasem tylko dlatego że nie lubi pisiorów . Czyli tak to jest jak trafi swój na swojego….

Wiesiek
Wiesiek
2 lata temu
Reply to  KucNadKuce

Dalej tak myśl. 92 % idzie na sprzęt od fundacji, 8 % na jej działalność. Wszystko jest prześwietlane przez UBeków z pisubandy. A Juras nie siedzi. A Caritas Płocki robił machloje i to udowodnione jest sądownie. Nie chcesz nie wpłacaj mi to wisi i tak jak przyjdzie jak coś to nie będę miał przeciwko żebyś Ty i ktoś z twojej famili z tego skorzystał. Lubię pomagać. Nie jestem gnida pisowski.

Hemi
Hemi
2 lata temu
Reply to  Wiesiek

PiS-owcy mają głowę na karku i na Jurasa i jego noworoczne szopki kasy nie wpłacają (raczej), bo przez te wszystkie lata różne zasłony miały czas spaść i fakty są takie, jakie są.

Jedno tylko zastanawia – czy wy wrzucacie dla Jurasa czy raczej przeciw PiS?

Pytanie raczej retoryczne…

Wiesiek
Wiesiek
2 lata temu
Reply to  Hemi

Ha ha . Co tubo propagandowa komuchów pinokio z Putinem już się pobratał. A ty masz prykaz od szatana z Torunia do siania nienawiści.

Anonim.
Anonim.
2 lata temu
Reply to  Hemi

Jak ty śmiesz się jeszcze odzywać?
Ile kasy przekręciliście i to tak otwarcie nawet bez białych rękawiczek? Szumowski? Sasin? i wielu innych
Ile rząd daje rokrocznie na kler? Ile poszczególne ministerstwa sypią co roku na kler? – i co z tego jest? – nic, wielkie nic.

KucNadKuce
KucNadKuce
2 lata temu
Reply to  Hemi

Wg mojej toerii fundację mogą też służyć do prania pieniędzy , prawie każda TV ma jakąś fundację , nie wspomnę o fundacjach Kwacha itp…. śmierdzi mi to na odległość..

teżMława
teżMława
2 lata temu
Reply to  Hemi

Pytanie nie tyle retoryczne, co bardzo zabawne (że tak to eufemistycznie określę). Zanim PiS się w ogóle wykluł w czyimś umyśle, WOŚP była znaną marką i doposażała placówki medyczne. W 2001 r. – wtedy ta partia powstała – podczas 9. Finału ludzie przekazali Fundacji ponad 24 mln zł, a po Mławie już od kilku lat jeździła WOŚP-owska karetka pogotowia.

KucNadKuce
KucNadKuce
2 lata temu
Reply to  Wiesiek

Jesteś gnidą tylko o tym jeszcze nie wiesz.

Lol
Lol
2 lata temu
Reply to  KucNadKuce

No, żeś się popisał piskomuchu. 😀
Jesteś zwykłym nieokrzesanym prostakiem, który nie ma własnego rozumu, bo oglądasz cały czas qrwizję i wierzy tej pisowskiej gadzinówce. No, ale do tego się nie przyznasz, bo jak tu się przyznać, do tego, że dałeś się kupić za marne pincet plus czy też za trzynastą emeryturę.
Zabrakło argumentów – są inwektywy.

Anonim.
Anonim.
2 lata temu
Reply to  KucNadKuce

Prawdopodobnie całkiem świadomie popierasz i wspierasz budowę imperium rzymskiego i jako zapłatę dostajesz „Bóg zapłać” oraz świadomie popierasz budowę imperium pisowskiego i tu żadnej zapłaty nie dostajesz.

KucNadKuce
KucNadKuce
2 lata temu
Reply to  Anonim.

Ale takie argumenty są o kant dupy….od lat zawsze podają takie kontrargumenty
….jak kradłem bo kolega też kradł.

Wiesiek
Wiesiek
2 lata temu
Reply to  KucNadKuce

Nie wpłacasz to jakim prawem chcesz kogoś rozliczyć. Balbina cię zaprosił prywatnie na pokoje. Bawcie się dobrze.

Anonim.
Anonim.
2 lata temu
Reply to  KucNadKuce

Twoją teorię też można o kant d.upy potłuc.
Nie dajesz na WOŚP, to zamknij r.yja, wspomagaj kościół swoimi złotówki i nie czepiaj się innych, którzy mają swoje własne zdanie na ten temat i nie czepiają się ciebie, że rozbudowujesz imperium watykańskie i karmisz pasibrzuchów i nierobów.
Jak chcesz kogoś rozliczać, to rozliczaj tych, do których nosisz w zębach swoje złotówki, a nie tych, którym nic nie dajesz.

KucNadKuce
KucNadKuce
2 lata temu
Reply to  Anonim.

Tylko krowa nie zmienia zdania. Kiedyś nawet lubiłem popatrzeć na WOŚP lata 90 i mnie dziwiło jak to jest możliwe że jakiś gość tyle ludzi jest w stanie porwać . Wtedy nie było internetu , nie było balbiny ,nie było Rydzyka i nie było nie jakiego Wielguckiego . Czasy się zmieniły i znalazł się gość który system rozwalił od środka niejaki Matka Kurka i wtedy przypomniało mi się powiedzenie Waszego guru od mądrości niejakiego kwacha żeby nie iść tą drogą . Ale żeby zmienić pogląd trzeba mieć to coś czego Wam miernoty brakuje.

Anonim.
Anonim.
2 lata temu
Reply to  KucNadKuce

Matka kurka – tak myślałem…słuchać i wierzyć temu wypaczonemu człowiekowi, to tak samo jak wierzyć qrwizji czy Cenckiewiczowi albo Karnowskim.
Jesteś prawdziwą miernotą..
Wytłumacz dlaczego piskomuchy nie zamknęły jeszcze Owsiaka, co? Dlaczego nie poblokowały jego spółek?
Zacznij używać tego co masz w głowie zgodnie z przeznaczeniem, bo robi ci się tam, już, galareta, a chyba wiesz, że szare komórki jak obumierają, to nowe już się nie wytwarzają na miejsce tych obumarłych. komórki.
Ja też ci powiem:
zbłądziłeś – nie idź tą drogą.

co nie ha ah
co nie ha ah
2 lata temu

ciągle te same ryje – a KONDONDRAD to już śmieszny jest z tym udawaniem że wszystko w rodzinie ok – pozdrawiam samicę

Oki
Oki
2 lata temu

Fuj wchodzić do takiej brudnej kaczorówy, choroby skóry można się od syfiastej wody nabawić

Anonim.
Anonim.
2 lata temu
Reply to  Oki

Chyba powinieneś się trochę podszkolić na temat tej wody, a dopóki tego nie zrobisz nie powinieneś publicznie się wypowiadać na temat jej jakości, bo pokazujesz tym samym jakim jesteś t.ępakiem.

Oki
Oki
2 lata temu
Reply to  Anonim.

Chcesz znaleźć tępaka zajrzyj w zwierciadło tłuku niewierny.
Do brudnej kałuży, kaczorówy mogą włazić tylko ludzie głupi buhahaha
Morsowanie to nowy sport narodowy dla pochwalenia się w mediach społecznościowych, którego jednorazowe włazenie do brudnego ścieku nie służy zdrowiu
Buhahaha

Lol
Lol
2 lata temu
Reply to  Oki

No, super, cały czas pokazujesz jaki jesteś durny – żal mi cię.
To jest czarna woda od złóż torfu, a nie brudna. Może poczytaj sobie o zaletach takiej wody.

Anonim
Anonim
2 lata temu

Od rana „Na ulicach, pod kościołami i sklepami tradycyjnie pojawili się wolontariusze z puszkami na datki. ” Z tekstu wynikałoby że dopiero od 11-tej.
Wielkie brawa dla wolontariuszy, którzy dziś, mimo nieciekawej pogody, kwestują.

26
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x