Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wichura nad powiatem. Strażacy 6 razy w akcji


Zapowiadany przez Alert RCB na dzisiejszą noc silny wiatr poczynił też szkody na terenie powiatu mławskiego. Najpoważniejszą do tej pory szkodą wyrządzoną przez wiatr to częściowe zerwania dachu na budynku obory w Bońkowie Podleśne (gm. Radzanów). Powstałe uszkodzenia nie zagroziły jednak inwentarzowi znajdującemu się w budynku i nie było potrzeby ewakuacji zwierząt. Do uszkodzenia dachu budynku doszło też w Sułkowie Polnym (gm. Strzegowo). Poza tym strażacy usuwają z dróg wiatrołomy zagrażające bezpieczeństwu i cały czas pojawiają się nowe zdarzenia.  Silny wiatr już dzień wcześniej dawał się we znaki na terenie naszego powiatu. 28 stycznia w wyniku silnych podmuchów wiatru uszkodzony został dach na domu jednorodzinnym w Szreńsku.


red.

fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x