Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Studniówka w ZS nr 1 w Mławie [FOTORELACJA]


Wczoraj również maturzyści z trzech klas technikum z Zespołu Szkół nr 1 im. Jerzego Ciesielskiego w Mławie rozpoczęli odliczanie symbolicznych stu dni do matury. A rozpoczęli je tak jak każe tradycja –  balem studniówkowym. Choć przed nimi jeszcze wiele pracy i przygotowań do pierwszego tak poważnego egzaminu w życiu, to wczorajszy – sobotni wieczór był czasem dobrej zabawy.


Zanim jednak zabrzmiały pierwsze takty „chodzonego” i na dobre rozpoczęła się zabawa, kilka słów refleksji i podziękowania do uczniów, rodziców i nauczycieli skierowała dyrektor Urszula Makowska. Tych adresowanych do wychowawców i nauczycieli oraz rodziców podziękowań nie zabrakło też ze strony młodzieży. Symbolizowały je też wręczone w podzięce kwiaty. Potem już tylko był czas na pamiątkowe, klasowe rozmowy i fotografie oraz świetną zabawę. Zapraszamy na fotorelację.

red.

R E K L A M A

https://youtu.be/tQI5hMq9dK0

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x