Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie koło Zawad


Wczoraj około godziny 18-tej na drodze pomiędzy Zawadami a Żarnowem (gm. Dzierzgowo) kierowca osobowego audi w pewnym momencie zjechał z drogi i dachował. Pojazdem jechały dwie osoby, obie opuściły pojazd o własnych siłach. Zespół ratownictwa medycznego przebadał podróżujących pojazdem, ale nie było konieczności ich hospitalizacji. Miejsce zdarzenia zabezpieczały zastępy OSP z Rzęgnowa, Dzierzgowa i Szydłowa, a także zastęp JRG Mława.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x