Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaginęła suczka Moli. Za pomoc w odnalezieniu nagroda


Dnia 23 stycznia 2022 r. w miejscowości Giednia (gm. Szydłowo)  zaginęła suka rasy amstaff . Wabi się Moli. Jest bardzo przyjaznym i ufnym psem. Prosimy o pomoc w odnalezieniu i czujność (może być przetrzymywana) za pomoc w odnalezieniu NAGRODA!!!!


Kontakt pod numerem telefonu:  514 37 97 37

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2 1 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Barbara
Barbara
2 lata temu

Piszę w sprawie suczki Moli. Wczoraj na ,,Animals” widziałam zdjęcie takiego psa, który spał na siedzeniu samochodu. Odebrany bo wychudzony i stał na łańcuchu. Łata na grzbiecie taka sama, głowę miał schowaną więc było widać brązową górę. Ma już nowego właściciela. Pozdrawiam.

Ktoś
Ktoś
2 lata temu

Niektórzy ludzie się w ogóle nie powinni urodzić.. cziłała

Cziłała
Cziłała
2 lata temu

Jeśli nie było zezwolenia po odnalezieniu uśpić.

anonimowiec
anonimowiec
2 lata temu
Reply to  Cziłała

XDD

Rednose
Rednose
2 lata temu
Reply to  Cziłała

Ciebie poqinni uśpić bo tlen marnujesz. Zezwolenie to może być na broń. XD

Powodzenia
Powodzenia
2 lata temu

Powodzenia w odnalezieniu! Psy wracają po dłuższym czasie, trzeba mieć nadzieję.
Jednak jeżeli jest podejrzenia, że ktoś uprowadził psa to lepiej nie podawać prawdziwego imienia psa. Złodziej dodatkowo zyska zaufanie psa używając jego imienia.

Mławianka
Mławianka
2 lata temu

Zgłoście Państwo zaginięcie Moli do Straży Gminnej, która współpracuje z Urzędem Gminy w Szydłowie. Strażnicy jeźdźą po kilkunastu miejscowościach w każdej gminie więc na pewno mogliby pomóc.Wystarczy zadzwonić do Urzędu Gminy i pracownicy powinni być na tyle uprzejmi, że przekażą bezpośredni nr do strażników.

Wlasciciel
Wlasciciel
2 lata temu
Reply to  Mławianka

Na nogi postawione są wszystkie służby. Od straży gminnej po osoby spisujące wode w wioskach, kurierow jeżdżących po okolicach, wszystkie strony typu spotted, wszystkie schroniska w promieniu 100km . To nie może być przypadek. Zwłaszcza że suczka zaginęła z małym kundelkiem który po 2 dniach wrocil…:/

Wlasciciel
Wlasciciel
2 lata temu
Reply to  Mławianka

Pomijam już to że w 3 gminach wszędzie wisza kartki ze zdjęciami.

Mławianka
Mławianka
2 lata temu
Reply to  Wlasciciel

Sama mam suczkę, nawet nie wyobrażam sobie tego, że ona mi ginie. Trzymam kciuki za odnalezienie Moli.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x